משלוחים והחזרות חינם | לשירות לקוחות 054-5000565

איך לבחור תיק יד לאירועים שונים

תיקים

בחירת התלבושת שמתאימה לאירוע מצריכה זמן רב, אך דרוש זמן רב אף יותר כדי למצוא את כל האביזרים הנלווים שמתאימים. אחד מהאביזרים הנלווים שללא ספק נחוץ הוא תיק יד. מציאת תיק היד המתאים לאירוע מסוים, ואז וידוא כי הוא מתאים לבגדים היטב, מתגלה לעיתים קרובות כמשימה לא פשוטה. הדבר הראשון שיש לדעת לפני שקונים תיק יד הוא מה הם סוגי תיקי היד השונים שקיימים.

לאחר מכן, יש לבחון מהוא המאורע ולהחליט עד כמה רשמי צריך להיות תיק היד. לסיום, יש לדעת כיצד לבחור תיק יד שמתאים או משלים את הבגד.

תיק פרנזים שחור תיק גב פרנזים שחור

בואו נגלה מהן שתי הקטגוריות המרכזיות של התיקים שמשמשים באופנת ביגוד היום והלילה.

תיקים יום יומיים/לעבודה

מאחר ואישה עובדת מבלה את מרבית זמנה מחוץ לבית, התיקים שהיא נושאת צריכים להיות אופנתיים ופונקציונאליים. תיקי היד הבאים לנשים הם תיקים פרקטיים לנשים. בין אם מדובר ביציאה רגילה לעבודה או בביקור מהיר בחנות המכולת, ניתן למצוא עיצוב של תיק יומי לכל מאורע.

 (Satchels) –  אלו הם תיקים מובנים עם מרחב מקסימאלי שמגיעים עם שתי ידיות. תיקים אלו מתוכננים במיוחד לנשים עובדות, והם נוחים לצורך נשיאת מסמכים, תיקי אוכל, איפור, כסף, טלפון נייד ואביזרים נלווים אחרים ללא צורך לדחוס הכול במקום קטן.

תיקי נשיאה (Tote bags) – תיקים אלו פופולאריים בעיקר כתיקים לחוף הים, והם יכולים להכיל את כל הדברים שארנק רגיל של אישה לא יכול. בעוד שחובבות הליכה לחוף הים מעדיפות תיקים גדולים אלו כדי לדחוף אליהם את המגבות וקרם ההגנה, הקצה הפתוח מאפשר גם העמסת קניות אל תוך התיק בקלות.

תיקי שק (Bucket bags)כפי ששמם מרמז, תיקים אלו הם בצורת שק עם מרחב פנימי דומה לזה של שני התיקים הקודמים. הם מגיעים עם ידית נשיאה אחת, וניתן לשאת אותם ביד או על כתף אחת.
תיק שק צד עור רך אפור-זית  תיק שק צד עור רך צהוב

תיק נוודים / הובו (Hobo) – זהו תיק יומי קלאסי בצורת חצי סהר. תיקים יומיים אלו הינם אידיאליים ליציאות רגילות ולבילויים בימות השבוע.

תיקי שליחים / כתף (Sling/Messenger bags)  – תיקי אלו הם להיט בקרב מתבגרים ותלמידי אוניברסיטה. תיקי הכתף נלבשים לרוחב הגוף, ובכך מהווים הצהרה אפנתית של הלובש. בנוסף, על ידי תלייתם לאורך הגוף, הם משחררים את הידיים לתנועה.

תיקי גב (Backpacks) – תיקים אלו למעשה הפכו לפופולאריים עם העלייה בשכיחות המחשבים הניידים. הם לרוב נחשבים לתיקים לנשיאת מטען רב, והם נלבשים על הגב. אם אתם מחפשים משהו שיתאים ללבוש המקצועי שלכם תיקי גב מעור או תיק פרנזים שחור בסגנון אתני עדכני עשויים להיות הבחירה הטובה ביותר.

ארנקי זרוע (Wristlets) – ארנקים אלו דומים לתיקי קלאץ', והם מגיעים עם רצועה קצרה אותה ניתן ללפף סביב הזרוע. ניתן למצוא טווח רחב של עיצובים יפהפיים ולבחור מתוך מגוון צבעים, בניהם כסף, כחול, צהוב וכולי שיתאימו למצב הרוח שלך ולאירוע.

 

תיקי ערב

תיקי ערב מיועדים לאירועים רשמיים ונוצצים כאחד. מאחר ותיקים שכאלו מיועדים רק למסיבות ולאירועים אחרים, הם לרוב קטנים יותר בהשוואה לתיקי היום. תיקי ערב הם אביזר חובה לצורך השלמת בגדי הערב שלך.

תיקי קלאץ' (אחיזה – Clutch) – כפי ששמם מרמז, ארנקים קטנים אלו מגיעים ללא רצועה, והם מכילים מקום רק לכמה פריטים חיוניים, כגון טלפון נייד, מוצרי איפור ופריטים אישיים קטנים אחרים. תיקי הקלאץ' היוקרתיים כוללים תיק קלאץ' בצבע פנינה לבנה, תיק קלאץ' בצבע כסוף, ותיק קלאץ' מסטן בצבע יהלום. אלו התיקים המועדפים בקרב סלבריטאיות.

 

תיק קלאץ כחול רוייאלתיק מעטפה 2 תאים כחול בוהק

תיקי מעטפה (Envelope bag) – ארנקי ערב אלו בצורת מעטפה הינם חסרי רצועה גם כן, והם יכולים לשאת רק פריטים קטנים. ארנק ללא רצועה זה הינו אידיאלי ליציאה לסרט ולארוחות ערב רשמיות.

ארנק מינודיאר (Minaudiere)  – ארנק קלאץ' זה הינו תיק מעוטר, מקושט באבנים דמויות פנינים ובאבני חן.

תיק צד פרנזים שחור   

בחירת תיק יד מתאים

אירועים רשמיים כגון חתונות מאפשרים מעט יותר גיוון. ארנקי באגט ותיקי קלאץ' יתאימו לאירועים כאלו.

אירועים פחות רשמיים כגון מסיבות יום הולדת ואירוסין הם זמנים בהם יש לך את החופש הגדול ביותר בכל הנוגע לבחירת תיק יד. כמעט כל סוג של תיק יד יתאים, כל עוד הוא מתאים לסגנון הלבוש והאביזרים הנלווים האחרים שלך.

המפתח להתאמת אביזרים נלווים הוא לחשוב על היבטים שונים של הבגד. גורמים חשובים כוללים את החומרים, הצבעים, העיטורים, וכמובן הסגנון. לא כל הגורמים הללו צריכים להיות זהים בתיק היד ובביגוד. למעשה, גורם משותף אחד או שניים יספיקו כדי לספק לכל הבגד מראה אחיד.

כמו כן, זכרי את נקודת המיקוד של הבגד כשלם. לדוגמה, תיק קלאץ' בצבע אדום בהיר עם שמלה שחורה בייסיק מאוד יהפכו את תיק היד לנקודת מיקוד נפלאה. מצד שני, אם השמלה נוצצת, תיק היד צריך להיות מאוד פשוט, או להתאים לשמלה באופן מדויק כדי שלא למשוך אליו את העין.