משלוחים והחזרות חינם | לשירות לקוחות 054-5000565

חצאיות הקלוש משתלטות על הארון שלנו!

 

מחפשת חצאית קצרה, קלילה, אוורירית וסופר-מחמיאה? חצאית קלוש היא הפתרון עבורך, ולא רק עבורך – חצאיות הקלוש הפכו זה לא מכבר לפריט אופנתי חובה בארון של כל בחורה שמכבדת את עצמה ושמעוניינת לתת לרגליים שלה חופש מתבקש. חצאית הקלוש היא חצאית פופולרית ביותר עוד מימי רחבות הריקודים העליזים של שנות הארבעים והחמישים של המאה ה-20, דרך הטיפופים הקלילים של קארי בראדשו וסמנתה ג'ונס מ- "סקס והעיר הגדולה" על מדרכות ניו יורק, ועד למסלולי תצוגות אופנה של המעצבים הכי גדולים כיום.

איך את אוהבת את הפעמון שלך?

חצאית הקלוש (קלוש – "פעמון" בצרפתית) היא חצאית בגזרת A שנגזרת על האלכסונים בבד, כך שנוצרת למעשה חצאית שהיא חצי-פעמון. היא מתנדנדת על קו התפר – תרתי משמע – שבין החמודה לסקסית, וככל שתשחקי יותר עם צבעים, הדפסים ואורכי החצאית כך תוכלי לגוון גם באמירה האופנתית שלך. חצאית הקלוש יכולה כאמור להגיע באורכים שונים, כך שתתאים גם לחסודות או לביישניות יותר מביננו, והבדים ממנה היא עשויה הם מגוונים: בדים מחוייטים, סריגים, בדי קרפ, שיפון ועוד. חצאית כיווצים או חצאית לבבות, למשל, תעניק לך מראה של ילדה מתוקה בעוד חצאית סריג קצרה מיועדת להרפתקניות וסקסיות במיוחד.

 

טריק קטן לישבן גדול (ובריא!)

אבל בתוך כל היופי, העושר ומגוון הצבעים והבדים, מסתירה חצאית הקלוש סוד כמוס: היות והיא נתפרת על אלכסון הבד, היא מאפשרת לו מראה ש"נופל" בעדינות על הגוף. טריק קטן זה מאפשר לך, הישראלית בעלת האגן הקצת יותר רחב מהממוצע, שבורכת בישבן קצת יותר בריא מזה של קארי בראדשו ובירכיים ים-תיכוניות להתפאר בהן ליהנות מחצאית יפה ואופנתית לא פחות ממקבילתך הדקיקה בצרפת, או הדוגמנית הגבעולית בז'ורנל. חצאית הקלוש מאפשרת לך לחשוף טפח, אבל גם להסתיר טפחיים, ואפילו יותר. כך תוכלי ליצור מראה של אגן שהוא צר יותר ממה שהוא באמת, לספוג מחמאות מכולם ולצחקק לך בינך לבין עצמך. שובבה!