משלוחים והחזרות חינם | לשירות לקוחות 054-5000565

מגמה אפנתית: שחור לבן

בגדים באינטרנט שחור לבן

אין דרך טובה ומהירה יותר להתלבש בשיק מאשר ללבוש שחור-לבן. במילותיה של קוקו שאנל: "נשים חושבות על כל הצבעים, חוץ מאשר על היעדר צבע. בשחור יש את הכול. גם בלבן. היופי שלהם מוחלט. זו ההרמוניה המושלמת." תיאורטית, כמובן, זה נכון מאוד. לרוע המזל את עשויה לגלות להפתעתך שבמציאות, קשה לשלב שחור ולבן בצורה מוצלחת.

השילוב הזה הוא לנצח אפנתי, קולקציות צצות בכל קצוות עולם האפנה, מאלכסנדר וואנג ועד מרק ג'ייקובס. רעיונות למערכות פריטי לבוש -זקוקה למעט השראה לבניית מערכת פריטי לבוש לפני שאת מצטרפת למגמה? דפדפי למטה כדי לראות שלוש דרכים אפנתיות ללבישת שחור ולבן.

Coco Chanel: Women think of all colours, except the absence of colour. Black has it all. White, too. Their beauty is absolute. It is the perfect harmony

דוגמה ראשונה לתלבושת – תשמרי על פשטותכתבה שחור לבן11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדרך הפשוטה ביותר להתלבש בהתאם למגמה הזו היא להשתמש בבגדים הבסיסיים בצבעי שחור-לבן שכבר ברשותך. השילוב של חולצת טי לבנה, או שמלת קוקטייל לבנה, עם נעליים שחורות ותיק שחור תואם הוא דרך אפנתית, פשוטה ובטוחה להיראות מעודכנת בעונה הנוכחית.

דוגמה שנייה לתלבושת- תשחקי עם מרקמיםתשחקי עם מרקמים בלבוש שחור לבן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם את מוכנה לקחת צעד נוסף ולהתקדם מעבר למלתחה היום-יומית שלך, נסי לשלב מרקמים שונים וליצור מראה שחור-לבן מגובש ואחיד. שילוב של פייטים ותחרה, כמו שמלת פרינט תחרה לא רק מוסיף עניין חזותי אלא אף יוצר מראה מעודכן מאוד.

דוגמה שלישית לתלבושת – תנסי פריטי לבוש קולור בלוקלבוש קולור בלוק שחור לבן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם את מינימליסטית כשמדובר בסטייל, את תאהבי את כל פריטי הלבוש השחור-לבן בסגנון הקולור בלוק שצצים בחנויות בעונה הזאת. בגדים ואביזרים אלה, מאופקים אך עם זאת אפנתיים, יעניקו לכל תלבושת מראה מודרני ביותר. מרגישה נועזת? לכי עד הסוף בעונה הזאת באמצעות שילוב של כמה פריטים מודפסים בשחור-לבן לכדי מראה אחד. בין אם תבחרי בהדפס פרחוני קלאסי או בהדפס מופשט, תהיי בטוחה שעיצובים אלה בצבעים ניטרליים ימשכו תשומת לב.