משלוחים והחזרות חינם | לשירות לקוחות 054-5000565

צהוב זה ה-צבע של הקיץ

הפריטים הצהובים של הקיץ

צהוב זה צבע שאנחנו תמיד אוהבות ללבוש בקיץ אבל הקיץ הזה צהוב הוא גם הכי באופנה! צהוב מזוהה עם צחוק, אושר, אופטימיות וזמנים טובים. כל אלו הן רק עוד סיבות ללבוש צהוב בקיץ הקרוב !

ייתכן שאת מרגישה שצהוב מרגישה לך צבע שאת לא יכול ללבוש כי הוא צבע זוהר ובולט מידי, אבל את לא צריך ללכת על צהוב מלא אפשר גם לשדרג את הלוק שלך בהוספת נגיעות צהובות כמו סנדלים צהובים או תיק צהוב. מכוון שצהוב הוא צבע בולט לא צריך יותר מידי כדי לתת ללוק שלך את השדרוג הנכון.

צהוב זה צבע שאנחנו תמיד אוהבות ללבוש

 נעליים צהובות לנעליים יש השפעה גדולה על הלוק שלך ואם תוסיפי קצת צהוב זה יקפיץ לך את המראה. סנדלים צהובות יראו מושלם עם כל לבוש שהוא בגוונים ניטראלים, או עם מראה שיש בו נגיעות קלות של צהוב. קחי לדוגמא את הטופ הפרחוני שלי שיש לו נגיעות של פרחים צהובים ותראי איזה יופי הוא משתלב עם מכנסיים בגוון ניטראלי ונעליים צהובות. הוספת נעליים צהובות למראה מדגישה קצת צהוב בתלבושת ולוקחת אותו ממקום משעמם למקום מרגש ושמח!

נעליים צהוב

 

תיק צהוב  אם את  לא מתאים לך ללבוש צהוב אבל עדיין בא לך להוסיף קצת sunshine למראה שלך, אז תיק צהוב זו הדרך הנכונה. זו דרך מצוינת להוסיף צבע ללבוש שלך ולקחת אותו לשלב הבא. נחמד מאוד את את לבושה כולה בצבעים רכים כמו לבן, תכלת, אפור בהיר או בז׳. רק תוסיפי אקססוריז צהוב תיק, חגורה, צעיף או שרשרת ואת מוכנה ליציאה. זו ללא ספק הדרך הקלה ביותר להוסיף קצת צהוב למלתחה שלך ולקבל את המראה הקייצי.

לשלב תיק צהוב

 

שילובי צבעים עם צהוב צהוב מתאים עם צבעים רכים ונטרלים קרם במיוחד .אבל הנה כמה שילובי צבעים קצת יותר יצירתים שאת יכולה לשקול למקרה ובא לך קצת להעיז 🙂

לשלב את צהוב בבגדים