משלוחים והחזרות חינם | לשירות לקוחות 054-5000565

שמלות המחמיאות למבנה הגוף שלך?

שמלות מחמיאות למבנה הגוף שלך

שמלה המתאימה למבנה גופך – כשמדברים על אופנה מדברים על הלבשת הגוף, אם את יודעת מהו סוג מבנה הגוף שלך אז תוכלי למצוא שמלות מתאימות ומחמיאות במיוחד למבנה גופך. כשאת חושבת על סוגי מבנה גוף, אל תתמקדי בגובה ובמשקל, תתמקדי במבנה. מרגע שביררת את מבנה גופך, באפשרותך להחליט אילו מגמות אופנה כדי לאמץ ומאילו להימנע. השתמשי בטיפים שלמטה כדי לזהות את הגזרה שלך ולמצוא את השמלה המתאימה ביותר עבורך. זה בעיקר חשוב שאת קונה שמלות אונליין ואין לך אפשרות למדוד. הקישורים שלהלן יכוונו אותך לשמלות הנכונות ביותר לגוף שלך.

הבחנות קלות בין החזה, מותניים והיקפי הירך.

שמלות פיטד וקלאסיות עובדות יפה עם מבנה הגוף שלך בעוד ששמלה בגזרת אימפייר או חצאית קוקטייל גזרת A פשוטה יכולות לעזור ליצור תחושה של קימורים בגופך. שמלות בסגנון כתף-אחת מבטיחות צללית דרמטית ולשבירת המבנה הישר.

חצאית קוקטיילשמלת קוקטייל  | שמלת מידי

 

שמלת קוקטיל ניאופרים פרחונית לבן-תכלתקטנה בפלג גוף עליון ומלאה יותר בירכיים ואחוריים.

שמלות עם צווארונים פתוחים מותאמים או סטרפלס משפרות את החלק העליון של גופך ומושכות את העין, בעוד שחצאיות מלאות או אלה בגזרת A יכולות לעזור להסתיר מותניים רחבות. בנוסף גם גזרת האימפייר יכולה לעשות את העבודה, החתך הגבוה מסמן את הנקודה הצרה ביותר של גזרתך, ומסיחה את הדעת מכל דבר אחר.

גזרת A | גזרת הדוקה בחזה

 


מעוגלת עם חזה מלא, מותן מוגדרת וירכיים מלאות.

שמלות סרוגות וקלאסיות מהודקות במותניים משפרות את גזרתך הנשית הקלאסית. חפשי סגנונות של פריטים בעלי לייקרה הניתנים להתאמה מירבית. שמלות מחמיאות יהיו עם מחשוף V ו מחשוף לב שיקטינו מעט את החזה. עם חזה גדול וירכיים מלאות לא כדאי שמלות עם מחשופים גבוהים ושמלות בגזרה loose.

 

הנקודה הצרה ביותר של גופך היא מעל המותן הטבעית, על הצלעות.

גם פה ששמלות בגזרת אימפייר מושכות את העין למעלה, מרחיקות את חצאית עפרון צהובה בדפס ציורי אישהתשומת הלב מהאמצע ומאפשרות גזרה רופפת יותר. חצאיות מלאות בגזרת A יוצרות  אשליה של שעון חול בשילוב עם טופ עליון רופף בחזה והדוק במותן יכול להחמיא עד מאוד.  פרטי צוואר גם הם מביאים את התמקדות העיניים כלפי מעלה.

חצאית גזרה צמודה וחולצה רופף | גזרה לוס קלילה

 

 


היקף החזה מלא יותר מאשר הירכיים והאחוריים.

שמלות V קלאסיות ושמלות בסגנונות של "חבל תליה" מושכות את העין כלפי מטה לקבלת אפקט הרזיה. סגנונות גזרת A בעלת מחשוף נדיב, חצאיות מלאות, ופרטים במכפלת עוזרים לאזן את החצי התחתון.

צווארון V צווארון סיני וכיווץ במותן | גזרת loose

How To Measure Video: Fit Fundamentals